Biuro podróży Wrocław - "Joytravel"

Biuro podróży "Joytravel" - Wrocław - Z bogatej oferty imprez naszego biura podróży polecamy takie kraje i miejsca jak: Chorwacja (dojazd własny), Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Kreta, Rodos, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie. Oferujemy wszystkie rodzaje imprez: wczasy, wycieczki, obozy i kolonie, kursy językowe, zielone szkoły. Znajdą Państwo u nas najlepsze hotele. Wakacje samolotem - oferujemy wyloty z Wrocławia i wyloty z Katowic. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą wczasy last minute z lewej oraz z ofertami last minute w poszczególnych działach - zakładki: Wczasy, Obozy, Egzotyka itd.

Sam transport

Niemcy - Zabawa w tropikach - Sam transport

Niemcy - Zabawa w tropikach

Terminy i ceny (kod obiektu: AUTOKAR):
nr grupy data cena  
Tropikalna Wyspa

- Kąpiel w błękitnej lagunie,
- Najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna,
- Chwile relaksu w jacuzzi i saunach,
- Zabawa i sport na piaszczystej plaży,
- Największy Las Tropikalny świata pod dachem,
- Tropikalna wioska z niesamowitymi występami artystów.

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd do Krausnick. Pobyt na Tropikalnej Wyspie (Tropical Islands), która jest niepowtarzalną, tropikalną krainą wypoczynku i rozrywki. Dzień zabawy, radości i relaksu przy niezmiennej, przyjemnej temperaturze 25 stopni. Na 66 tys. metrów kwadratowych nawet w zimie jest ciepło i słonecznie. Na gości czeka największa w Europie egzotyczna strefa saun i Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów. Można odwiedzić wioskę tropikalną, której największą atrakcją jest oryginalna architektura - budowle pochodzące z krajów podzwrotnikowych. Pod dachem rośnie tu około 600 rodzajów roślin, takich jak palmy, paprocie i namorzyny. Większość z nich pochodzi z regionu Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Południowej. Dla dzieci przygotowane są liczne atrakcje w Klubie Tropino, m.in.: gokarty, napowietrzne labirynty, rowery wodne, trampoliny. Amatorów mocnych wrażeń zapraszamy na przejazd specjalną windą African Jungle Lift. Entuzjastów aktywnego wypoczynku zainteresują cztery zjeżdżalnie wodne o zróżnicowanym stopniu trudności - spełnią one oczekiwania najbardziej wybrednych amatorów wodnych zjeżdżalni niezależnie od wieku - zielona dla najmłodszych, czerwona dla tych którzy lubią szaleć na oponach, żółta dla początkujących, niebieska - turbo dla odważnych. Można także polecieć balonem i podziwiać tropiki z perspektywy ptaka. Balon wznosi się na zatykającą dech w piersiach wysokość 55 metrów. Niezwykła podróż trwa 10 minut. Na miejscu jest też fitness club oraz pole do minigolfa. Zapraszamy także na widowisko dla całej rodziny "Czar tropików", które zaprosi do kolorowego raju pełnego piękna, radości i iluzji. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

2 dzień:
Przyjazd na miejsce w godzinach porannych.

Transport:

Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem lub mikrobus z klimatyzacją.
Na trasach dojazdowych w Polsce, przy liczbie uczestników mniejszej niż 18 osób przejazd może nastąpić mikrobusem.

Ubezpieczenie:

Signal Iduna S.A.

Opieka pilota.

Cena obejmuje:

Opiekę pilota, transport, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje:

Dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, biletu wstępu na Tropikalną Wyspę. Orientacyjne ceny - Strefa Tropikalna: dorośli ok. 28,5 EUR, dzieci 4 - 14 lat ok. 23 EUR, dzieci do lat 3 bezpłatnie. Atrakcje dodatkowo płatne (dla chętnych, cena za dzień): wieża ze zjeżdżalnią wodną ok. 3,50 EUR, klub dziecięcy "Tropino" ok. 3,50 EUR, przejście ze Strefy Tropikalnej do Strefy Saun ok. 8,50 EUR, show wieczorne - dorośli ok. 10,00 EUR, show wieczorne - dzieci ok. 8,00 EUR, fitness club ok. 5,00 EUR, minigolf ok. 3,50 EUR, African Jungle Lift ok. 3,50 EUR, lot balonem dorośli od 12 EUR, dzieci do lat 14 od 7 EUR. Bezpłatny wstęp dla osób obchodzących urodziny w dniu wizyty. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe.

Informacje praktyczne:

Trasa przejazdu Katowice - Krausnick (ok. 500 km) - ok. 10 godz. W trakcie pobytu na Tropikalnej Wyspie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Koszt ciepłego posiłku, np. frytki, kotlet, napój od 8,50 EUR; pizza od 10 EUR; naleśnik od 4,50 EUR, spaghetti bolognese z napojem bezalkoholowym od 8,50 EUR, pucharek lodowy od 2,50 EUR. W hali panuje stała temperatura powietrza ok. 25°C dlatego, niezależnie od pory roku, znakomicie sprawdza się ubranie letnie. Należy pamiętać o sandałach lub lekkim obuwiu zmiennym, strojach kąpielowych, ręcznikach; warto zabrać piłki, okulary do nurkowania i przeciwsłoneczne, płetwy, krem do opalania, aparat fotograficzny. Polecamy zapakować się w kilka mniejszych toreb niż w jedną dużą. Na miejscu dostępne są zamykane szafkina garderobę.

Uwagi:

Przewidujemy organizację imprezy już przy 20 zgłoszonych osobach. W przypadku grup do 30 osób transport odbywać się będzie mniejszym autobusem lub mikrobusem z klimatyzacją.

Rozkład (+kwota dopłaty):

Miasto i godz. wyjazduDopłataGodz. powrotu
06 Opole godz:05.30(0)powrót ok. 05.00
07 Wrocław godz:06.45(0)powrót ok. 03.00
x001 Warszawa godz:00.15(+75)powrót ok. 13.00
x002 Łódź godz:02.30(+75)powrót ok. 10.30
x003 Częstochowa godz:04.00(+50)powrót ok. 08.00
x004 Kraków godz:02.30(+75)powrót ok. 09.00
x005 Katowice godz:04.00(+50)powrót ok. 07.00
Last minute -
© 2011 Biuro Podróży Joytravel Wrocław
czas generowania: 0.01077 sek.